→ Seminer son kayıt tarihi 25 Ocak 2020 mesai bitimidir. Ancak otelin doluluk durumuna göre seminer için ayrılan odalarda yer bulunması konusunda garanti verilemez.


→ Başvuru Formunu doldurduktan sonra, seminer ücretinin ödenmesi gerekmektedir.


→ Konaklama (ve varsa transfer) ücreti seminer sırasında Kartacatour (http://kartacatour.com) seyahat acentesine ödenecektir.


→ Konaklama, her sey dahildir.


→ İki ve üç kişilik konaklama yapacakların birlikte konaklayacakları kişilerin isimlerini bildirmeleri gerekmektedir.


→ Otelde yapılacak ödemeler, isteğe bağlı olarak nakit veya kredi kartı ile yapılabilir.


→ Seminere katılanlara dosya, not defteri, seminer notları kitapçığı, dergi, dosya, kalem, vs. ücretsiz olarak sağlanacaktır.


→ Katılımcılara eğitmenler tarafından onaylı hazırlanacak “Katılım Belgesi” seminer tamamlandıktan sonra verilecektir.


→ 16. Araştırma Yöntemleri Semineri’nde gerçekleştirilecek her bir seminer için ayrı ayrı “Seminer Notları” kitapçığı basılacak ve ücretsiz olarak verilecektir.


→ İlan edilen konaklama fiyatları 29 Ocak – 02 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerlidir.


→ Seminere katılmayanlar (refakatçılar) yalnızca konaklama ücretini ödeyeceklerdir.


→ Seminere herhangi bir şekilde katılamama durumu ortaya çıkanların iptal isteği 07 Ocak 2020 tarihine kadar kabul edilecektir. Bu tarihten sonraki iptal isteği işleme konulmayacak ve katılamayanların yapmış oldukları seminer ücreti ve (varsa) konaklama ön ödemesi iade edilmeyecektir. Ancak, 07 Ocak 2020 tarihinden sonra kendi yerine bir başkasının katılımının sağlanması durumunda katılamayan kişinin peşin ödemesi diğer katılımcının peşinatı olarak işlem görecektir.